Garść informacji o nowym dodatku Heartstone

Rozszerzenie nosi nazwę Zjednoczeni w Wichrogrodzie i wprowadzi nowe funkcje do rozgrywki. Jedną z nich będzie nowe słowo klucz na kartach – wymiana. Karty z tym słowem kluczowym będą mogły zostać wymienione za koszt 1 kryształu na losową kartę z talii lub zwyczajne zagrane.

Serie zadań

Kolejną funkcją która powita nas przy premierzy dodatku to karty uruchamiające serię zadań. Składać będą się z 3 etapów i każdy nagrodzi nas nagrodą. Przykładowym zadaniem może być zadanie 7 obrażeń w swojej turze. Ostatnia misja nagrodzi nas legendarnym stronnikiem – najemnikiem.

Broń profesji

Nowy rynsztunek nie zapewnia teraz dodatkowe ataku, lecz wywoła specjalne efekty, które aktywują się przy odpowiednich warunkach.

Co jeszcze nowego w rozszerzeniu? Pierwszy raz od wyjścia karczemnej bójki zostanie dodana ogromna ilość nowych stronników, bo aż 25. Pozwoli to na tworzenie nowych śmiercionośnych kombinacji. Postarają się tymi nowymi kartami uwypuklić cechy danych frakcji. Dla przykładu podkreślone zostanie u piratów zbieranie złota i łupów. Jedna z kart będzie co dwie tury dodawała złotego stronnika. Na pełen spis kart bójki będzie trzeba poczekać, natomiast pod tym linkiem są karty Wichrogrodu.