Wystartował następca moby Paragon

Fault: Elder Orb, tak zwie się gra stworzona na bazie darmowych plików wypuszczonych przez Epic Games. Powrócimy na stare śmieci i będziemy mogli znowu w 3D z perspektywy trzeciej osoby walczyć o dominację i złoto ze stronników. Tytuł będzie darmowy z Item Shopem, który oczywiście nie będzie posiadał żadnych rzeczy, które wpływałyby na rozgrywkę.


Cała gra pozostaje bez zmian. Nadal będziemy walczyć jak w każdej grze typu moba – pięciu na pięciu graczy z podziałem na 3 linie i dżunglę. Twórcy nie pokwapili się by zmienić cokolwiek w szkielecie rozgrywki, nadal jest to „stary” paragon. Postacie także pozostają bez zmian, oprócz tych kosmetycznych. Jeszcze brakuje trochę efektów wizualnych przy umiejętnościach, lecz sam tytuł jest jak najbardziej grywalny.

Co ma odróżniać Fault od Paragon? Twórcy zapowiedzieli nowych bohaterów, z pośród których jeden ma zawitać już niedługo. Także w produkcji jest nowa mapa, która ma zapewnić różnorodność. W planach jest także dodanie trybu ARAM, ponieważ dużą popularność zdobyło tworzenie meczy niestandardowych i granie na zasadach tego trybu na zwykłej mapie.Zagracie pod tymi linkami STEAM lub EPIC.